Запорізькі комунальники продовжують наводити лад у парках і скверахЗапорізькі комунальники продовжують наводити лад у парках і скверах

Останнім часом в парках і скверах Запоріжжя активно висаджують нові рослини та квіти, а також займаються реконструкцією існуючих архітектурних елементів. Комунальники Запоріжжя активно працюють над поліпшенням благоустрою парків та скверів у місті, забезпечуючи городянам комфортне та естетичне середовище для відпочинку.

Крім того, комунальні служби здійснють ремонт і фарбують лавочки, встановлюють сучасне освітлення та дорожні знаки, а також облаштувують дитячі майданчики.

Працівники Комунального регіонального бюджетного підприємства “Зеленбуд” в Запоріжжі продовжують завдавати привабливий вигляд зеленим зонам та берегам водойм на закріплених територіях. Завдяки їхній діяльності вулиці, парки та сквери отримують новий вигляд, що сприяє покращенню екологічної ситуації в місті.

Спеціалісти “Зеленбуду” проводять систематичний догляд за зеленими насадженнями, забезпечуючи їхнє вчасне обрізування та додаткове живлення. Крім того, проводяться роботи з видалення сухих або хворих дерев та кущів, що сприяє загальному покращенню стану зелених зон.

Важливим етапом роботи є також благоустрій парків та скверів, встановлення нових лавочок, контейнерів для сміття та оновлення освітлення. Розпочаті заходи свідчать про систематичний підхід до покращення територій для відпочинку та активного відпочинку громадян.

“Зеленбудівці” продовжують активні заходи з поліпшення зелених територій у різних районах Запоріжжя. Нещодавно вони прибрали опале листя з газонів та провели формувальну обрізку дерев в двох ключових районах міста. Конкретно, ці роботи були проведені на вулиці Демократичній у Заводському районі та вулиці Виробничій у Шевченківському.

Крім того, комунальники здійснили розчистку від опалого листя в зелених зонах скверу по вулиці Культурній у Комунарському районі. Аналогічні роботи були проведені в Дніпровському районі, де вони навели чистоту вздовж Алеї Бойової Слави.

Ці заходи свідчать не лише про систематичний підхід до догляду за зеленими зонами, але й про бажання створити охайне та комфортне середовище для відпочинку місцевих мешканців та гостей міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *