Uklon запускає кур'єрську доставку для бізнес-клієнтівUklon запускає кур'єрську доставку для бізнес-клієнтів

Українська компанія з пасажирських та вантажних перевезень Uklon запускає кур’єрську доставку для бізнес-клієнтів.

Ініціатива Uklon реагує на зростаючий попит на високоефективні послуги доставки для бізнесу і підкреслює стратегічний розвиток компанії в сфері логістики та транспортних послуг. Запуск кур’єрської доставки для бізнес-клієнтів є ще одним кроком Uklon у забезпеченні повного спектру транспортних рішень для суспільства.

Протягом тривалого періоду Uklon Delivery відзначається надійною та оперативною доставкою замовлень, сприяючи іншим бізнесам у вирішенні завдань логістичного планування.

Починаючи з Києва, Uklon Delivery планує впроваджувати кур’єрську доставку для бізнес-клієнтів та розширювати географію обслуговування. Перші партнери вже приєднуються до сервісу в Україні, а результати їхньої співпраці та відгуки клієнтів будуть використані для подальшого розвитку цієї нової послуги.

Кур’єри Uklon Delivery візьмуть на себе завдання доставки різноманітних товарів для бізнес-клієнтів. Сервіс охоплюватиме доставку їжі, продуктів, документів, дрібної техніки та інших товарів від партнерів, поки їхня вага не перевищує 10 кілограмів. Зручність та оперативність є ключовими пріоритетами нового сервісу

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *