У Запоріжжі розпочалося будівництво нового торгівельно-розважального центруУ Запоріжжі розпочалося будівництво нового торгівельно-розважального центру

У Запоріжжі стартувало будівництво нового торгівельно-розважального центру, який обіцяє стати сучасним магнітом для місцевих мешканців та гостей міста.

Проект будівництва передбачає створення великого простору для торгівлі, включаючи різноманітні магазини та бутіки, а також зони відпочинку та розваг. За словами інвесторів, новий торгівельно-розважальний центр буде орієнтований на задоволення потреб різних категорій споживачів.

Планується, що цей центр стане не лише місцем для шопінгу, а й ідеальним місцем для сімейного відпочинку та проведення часу з друзями. Проект також передбачає впровадження сучасних технологій та дизайнерських рішень для створення привабливого та комфортного середовища.

Початок будівництва цього нового об’єкту свідчить про стрімкий розвиток інфраструктури та підвищення інвестиційного привабливості Запоріжжя, сприяючи розвитку бізнесу та покращенню якості життя місцевого населення.

Новий торгово-розважальний центр в історичному районі Запоріжжя, розташований поруч з «Авророю», розпочав своє будівництво, обіцяючи стати значущим об’єктом для розвитку міської інфраструктури. Район, де ведуться роботи, раніше славився своєю історичною атмосферою та традиційним забудовуванням.

За попередніми планами інвесторів, новий ТРЦ буде включати у себе різноманітні магазини, бутики та зони для відпочинку. Паралельно з торговельними площами передбачено створення просторів для розваг та культурних подій, що робить цей об’єкт цікавим для різних категорій мешканців міста.

Розміщення нового ТРЦ поруч із колишньою торговельною точкою «Варус», яка перебуває у стані неактивності, може також вказувати на можливість створення альтернативних торговельних пропозицій, які задовольнять різноманітні потреби споживачів.

Структура «OST park» визначається своєрідним підходом до розміщення функціональних зон:

 1. Паркінг: Перші три поверхи об’єкту будуть призначені для паркування автомобілів, що значно полегшить доступ та зручність для відвідувачів.
 2. Торгівельно-розважальний простір: Наступні два поверхи відведені під розміщення торгових та розважальних закладів. Цей розділ створить простір для широкого спектру діяльностей, включаючи різноманітні магазини, бутики, кафе, ресторани та ігрові зони.

За своєю географічною локацією між вулицями Поштовою та Шкільною та неподалік від Малого ринку, «OST park» створить інтегрований простір, який сприятиме активному громадському життю та розвагам в історичній частині міста Запоріжжя.

Фокус на паркуванні та Самообслуговуванні:

 1. Загальна кількість паркомісць: Реалізація проекту “OST park” передбачає створення 441 паркомісця, що враховує потреби відвідувачів торговельно-розважального центру та прилеглих об’єктів.
 2. Продаж паркомісць: Процес продажу паркомісць розпочато і розподілений на чотири етапи:
 • Перша черга – Травень 2024.
 • Друга черга – Липень 2024.
 • Третя черга – Вересень 2024.
 • Четверта черга – Листопад 2024.
 1. Самообслуговування та мийка:
  У планах передбачено створення мийки самообслуговування для автомобілів, що додасть до зручностей для власників транспортних засобів та підвищить рівень обслуговування на території “OST park”.

Перспективи “OST park”:

 1. Будівництво інфраструктури:
  На даний момент вже здійснено закладення фундаменту, і найближчим часом розпочнеться укладання першої бетонної плити. Це свідчить про активний хід будівельних робіт, а також про дотримання графіку реалізації проекту.
 2. Площа комерційних приміщень:
  Площа торговельно-розважального центру “OST park” складатиме близько 11 000 м². З цього обсягу 2 000 м² призначені для прибудови поруч з паркінгом, а решта 9 000 м² буде розміщена на 4,5 поверхах основної будівлі.
 3. Типи об’єктів:
  Наразі не відомо, які саме торговельні та розважальні об’єкти будуть представлені в ТРЦ. Однак, логічним є очікування відкриття великого супермаркету в межах комплексу, а також супутніх торгових точок та розважальних (дитячих) центрів.
 4. Локація та інфраструктура:
  Розташування ТРЦ всередині існуючого житлового мікрорайону поруч із новобудовами сприяє взаємодії з резидентами та відповідає потребам місцевого населення.
 5. Заплановані терміни:
  Розпочинаючи будівництво приміщень для торгівлі та розваг наступної зими, виконавці проекту дотримуються графіку, сподіваючись завершити роботи у відведений строк.
 6. Додаткові сервіси:
  Заплановано створення мийки самообслуговування для автомобілів, що додатково підвищить зручність відвідування цього нового торговельно-розважального центру.
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *