У Запоріжжі з аукціону продали заарештований 39-річний автомобільУ Запоріжжі з аукціону продали заарештований 39-річний автомобіль

На аукціоні у місті Запоріжжя було продано заарештований автомобіль. За інформацією з джерел місцевої поліції, 39-річний автомобіль був успішно розіграний серед учасників торгів.

Відповідна інформація про продаж транспортного засобу була опублікована на сайті державного підприємства “СЕТАМ”. Там було надано деталі щодо автомобіля, його технічного стану та інших технологій та характеристик, а також розпочато процедуру аукціону. Потенційні покупці мали змогу взяти участь у торгах і придбати заарештований транспортний засіб.

У січні 2024 року для реалізації з аукціону був виставлений легковий автомобіль AUDI 100, випущений у 1985 році. Транспортний засіб мав сірий колір та базову комплектацію. Об’єм двигуна становив 1781 кубічних сантиметрів. Номер кузову авто був WAUZZZ44ZGN020809. Автомобіль був придатний для руху на газі та бензині. Зазначено, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу було відсутнє, але ключ був у наявності.

Місцева поліція у звіті зазначила, що, кузов транспортного засобу мав наступні сліди експлуатаційних пошкоджень: по всьому периметру автомобіля було зафіксовано пошкодження лакофарбового покриття кузова; в салоні автомобіля виявлено знос оббивки та пошкодження сидінь; крім того, були пошкоджені фари, бампер, крило та капот.

Цей аукціон став частиною діяльності правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю та криміналом та контролю за майном, яке може бути пов’язане з правопорушеннями.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *