У Запоріжжі чоловік після сварки з дівчиною вирішив заявити про викрадення людиниУ Запоріжжі чоловік після сварки з дівчиною вирішив заявити про викрадення людини

У Запоріжжі стався несподіваний випадок, коли чоловік, після сварки зі своєю дівчиною, вирішив заявити про викрадення людини. Чоловік, намагаючись вразити свою подругу, вигадав цей несправжній інцидент, сподіваючись на реакцію правоохоронних органів.

Однак слідство швидко встановило, що повідомлення про викрадення було фальшивим, і виявилося, що чоловік намагався використати поліцію для вирішення особистих суперечок. Наразі правоохоронні органи вживають заходів щодо чоловіка за зловживання службовим становищем.

Після отримання виклику про викрадення людини, патрульні негайно прибули на місце події. Там їх зустрів 22-річний чоловік, який стверджував, що його дівчину викрали. Однак він не міг пояснити обставини цього інциденту.

Після з’ясування обставин поліцейські встановили номер телефону та зв’язалися з дівчиною. Виявилося, що пара посварилася, і жінка вирішила піти додому.

Після цього чоловік зізнався перед поліцейськими, що намірено подав неправдивий виклик.За цей інцидент поліцейські склали на нього протокол за статтею 183 Кодексу України про правопорушення (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). За цим законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *