У США створять часопис української поезіїУ США створять часопис української поезії

У Сполучених Штатах Америки розпочнуть видачу ілюстрованого видання української поезії, представленої англійською та гінді мовами, під назвою “Часопис Уяви”.

Ініціатором цього проєкту є Калпна Сінг-Чітніс, індоамериканська поетеса, авторка творів та режисерка кінофільмів. Цей часопис планує видавати матеріали двома мовами, а саме англійською та гінді. Такий проект спрямований на просування та популяризацію української поезії серед американської аудиторії.

Організатори цього журналу сподіваються створити місце, де українські поети матимуть змогу поділитися своїми творами, а також де англомовні читачі зможуть дізнатися більше про багатий світ української поезії. Це буде своєрідним мостом між культурними світами, який сприятиме розширенню обізнаності про українське мистецтво та літературу в США.
Мета цієї ініціативи наповнити сторінки “Часопису Уяви” глибиною та багатством змісту, віддзеркалюючи глобальний дух єдності через різноманітність мов. Мета полягає в підтримці української літератури та доведенні її до заслуженого визнання та поваги на світовому рівні.

Проект надихнутий бажанням збагатити американську літературну сцену різноманітністю та красою української поезії. Планується публікувати поезію українських авторів, а також проводити інтерв’ю та аналізи їхніх творів, щоб читачі змогли краще розуміти контекст та сутність поезії.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *