Українки створили проєкт для допомоги воєннимУкраїнки створили проєкт для допомоги воєнним

У Кремнієвій долині три українки створили благодійний проєкт New Horizons Hub для військових.

Цей проєкт допомагає українським ветеранам повертатися до цивільного життя за допомогою навчання в сфері інформаційних технологій. Цей центр нових горизонтів не лише надає технічні знання, але і забезпечує психологічну підтримку для тих, хто брав участь у війні.

На курсах, організованих New Horizons Hub, ветерани можуть отримати навчання в програмуванні та інших сферах інформаційних технологій. Ініціатори проєкту вірять, що навички, які вони надають, можуть виявитися важливим ресурсом для успішного відновлення ветеранів у суспільстві.

Проєкт не лише ставить своєю метою надати конкретні навички, а й враховує психологічні аспекти переходу ветеранів до цивільного життя.

Проєкт New Horizons Hub визначається не лише своєю технічною складовою, але й соціальним виміром, допомагаючи ветеранам знаходити нові можливості та будувати майбутнє в області інформаційних технологій.

Фото: horizonshub.org
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *