У Запоріжжі збільшили розмір адресної цільової допомоги дітям певних категорійУ Запоріжжі збільшили розмір адресної цільової допомоги дітям певних категорій

У Запоріжжі прийняли рішення про значне підвищення розміру адресної цільової допомоги для дітей, які належать до певних категорій.

Було прийнято рішення про збільшення розміру допомоги прийняте з метою поліпшення соціального захисту найбільш вразливих верств населення. Тепер сім’ї, які опинилися в складних економічних умовах, матимуть можливість отримати більше ресурсів для забезпечення дітей необхідними благами та послугами. Місцева влада взяла на себе зобов’язання забезпечити більше значущі та ефективні соціальні пільги для малозабезпечених родин та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це важливий крок у напрямку соціальної справедливості та вдосконалення якості життя місцевого населення.

Департамент соціального захисту населення Запорізької міської ради продовжує реалізацію Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя, акцентуючи особливу увагу на допомозі дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах. Кожен рік збільшується розмір адресної цільової допомоги, яку отримують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з інвалідністю.

Нове рішення про зростання обсягів допомоги підкреслює зобов’язання місцевої влади поліпшувати умови життя найменш захищених верств суспільства. Адресна цільова допомога призначається з метою забезпечення дітей необхідним, враховуючи їх особливі потреби та важкі життєві обставини.

Цей крок є частиною широкого спектру заходів, спрямованих на покращення соціального благополуччя та забезпечення рівних можливостей для всіх мешканців міста.

У 2023 році розмір адресної цільової допомоги для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з інвалідністю значно зросло і становить 2000 гривень на кожну дитину. Це рішення було прийнято в рамках постійної ініціативи місцевої влади покращити умови життя найменш захищених верств населення.

У листопаді поточного року департаментом соціального захисту населення Запорізької міської ради вже успішно було надано допомогу 59 дітям, які потребують особливої уваги та підтримки. Загальна сума коштів, яку витратили з бюджету міста на цю благодійну допомогу, становить майже 119 тисяч гривень.

Такі заходи не лише підтверджують соціальну відповідальність місцевої влади, а й сприяють покращенню якості життя дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах, роблячи крок до створення справедливішого та багатшого соціального середовища в місті.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *