Вісім українок увійшли до проєкту ВВС "100 жінок" у 2022 роціВісім українок увійшли до проєкту ВВС "100 жінок" у 2022 році

Три видатні українки визнані серед 100 найвпливовіших жінок року за версією BBC.

Ці три визначні особистості представляють Україну в списку BBC, даруючи своїми досягненнями надію та натхнення у сферах літератури, прав людини та боротьби зі зміною клімату.

Серед видатних жінок у списку BBC також знаходимо Мішель Обаму, Амаль Клуні, Айтану Бонматі, Тімніт Гебру, Амеріку Ферреру та Глорію Стайнем, які своїм внеском в різні галузі вразили світ своєю силою та талантом.

Цього року 28 учасниць Конференції ООН зі зміни клімату 2023 року визнані серед найвпливовіших жінок Європи та світу за версією BBC, підкреслюючи їхню важливу роль у роботі над кліматичними викликами. Українські представниці продовжують вражати своїми досягненнями, ознаменовуючи себе на міжнародному рівні.

Весь список можна переглянути тут.

Фото: PRESIDENT.GOV.UA
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *