Фахівці КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» продовжують підтримувати чистоту на вулицях ЗапоріжжяФахівці КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» продовжують підтримувати чистоту на вулицях Запоріжжя

У Запоріжжі фахівці комунального ресурсного бюро послуг “Зеленбуд” та Комунального підприємства “Титан” продовжують вживати заходи для забезпечення чистоти та порядку на міських вулицях.

Обидві організації активно залучають своїх співробітників та спеціальну техніку для регулярного прибирання територій. Зокрема, працівники КРБП “Зеленбуд” виконують роботи з прибирання сміття, обрізки дерев та кущів, а також догляд за зеленими насадженнями. Крім того, вони регулярно контролюють стан сміттєвих контейнерів та вчасно їх обслуговують.

З свого боку, співробітники КП “Титан” приділяють особливу увагу додержанню чистоти на тротуарах і пішохідних доріжках. Вони виводять комунальні машини для вчасного прибирання сміття та снігу взимку, забезпечуючи безперебійне функціонування міських інфраструктурних систем.

За даними місцевої влади, такий активний підхід до збереження чистоти сприяє поліпшенню екологічної ситуації в місті та створює комфортні умови для мешканців.

Надзвичайно активний розклад роботи у комунальних служб стався у період з 23 по 29 листопада, що свідчить про їхню велику відданість та ефективність у забезпеченні належного санітарного стану на вулицях міста.

За цей час спільними зусиллями було впорядковано значну кількість зелених зон, парків та скверів, а також проведено систематичне очищення вулиць від сміття та інших брудних відходів.

Для успішного виконання цих завдань комунальні служби задіяли – 12 одиниць техніки, що включають у себе сучасні сміттєвози, газонокосарки та інші спеціалізовані транспортні засоби. 246 працівників приложили величезні зусилля для того, щоб забезпечити ефективне та оперативне виконання завдань.

Минулий тиждень виявився інтенсивним періодом для комунальників. Але вони впоралися із завданнями на високому рівні. Окрім щоденного прибирання випадкового сміття на об’єктах утримання, площа яких становить 240,176 га!

Також спеціалісти очищали доріжки від снігу на площі понад 7 га вручну, застосували відсів та протиожеледну суміш для обробки доріжок, очищали газони від опалого листя, гілля і сміття, проведене щодня на площі 92394 кв. м.

Комунальники регулярно вивозять 75,1 т сміття та 45 куб. м твердих побутових відходів та обрізають дерева. Так було обрізано 36 дерев для естетичного вигляду та видалення 20 аварійних дерев. Повалені дерева та гілки площею 5300 кв. були успішно видалені, що сприяє утриманню порядку та підтриманню здоров’я рослин. Заходи із зимового обкопування дерев та кущів, впорядкування квітників на площі 750 кв. м, обрізка 2661 куща троянд та вкриття групових кущів троянд на площі 1673 кв. м

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *