Цього року міської ялинки, встановленої на відкритій місцевості, у Запоріжжі не будеЦього року міської ялинки, встановленої на відкритій місцевості, у Запоріжжі не буде

У Запоріжжі цього року на площі не встановлять міську ялинку. Замість цього, міська влада анонсує інший креативний підхід святкування.

Замість цього, планується організація інтерактивних та тематичних ігор, художніх інсталяцій та світлових шоу, які розповсюдяться по різних частинах міста. Місцева влада анонсує інший креативний підхід до створення атмосфери святкувань. Таке рішення є креативним кроком у відповіді на сучасні виклики та тяжкі житєєві обставини, пов’язані із забезпеченням безпеки мешканців міста під час святкового періоду.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розкрив деталі, чому міської ялинки у Запоріжжі не буде цього року, наголошуючи на безпеці громадян та запобіганні масовим зборам людей. Замість традиційної ялинки, яка створює унікальну атмосферу святкувань, було прийнято рішення встановити новорічну ялинку у мультифункціональному укритті “Незламний Хаб”.

“Незламний Хаб” стане центром, де діти та їхні родини зможуть насолоджуватися новорічною атмосферою та брати участь у різноманітних святкових заходах, забезпечуючи їм радість та позитивні враження.

Анатолій Куртєв також пояснив, що вартість створення новорічної атмосфери у “Незламному Хабі” не була додатковою тяготою для міського бюджету, зазначивши, що для цього були використані наявні ресурси. Ялинка та прикраси були закуплені у попередні роки, а патріотичні іграшки надала громадська організація “Запорізькі Берегині“. Вони виявилися ідеальними елементами для створення святкового настрою без додаткового фінансового навантаження.

“Незламний Хаб” відкритий для відвідувань цілодобово, надаючи можливість всім бажаючим не лише насолоджуватися ялинкою та прикрасами, але і брати участь у різноманітних новорічних заходах, організованих у цьому унікальному міському просторі.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *