У Запоріжжі через суд стягнули 800 тисяч гривень за користування комунальною землеюУ Запоріжжі через суд стягнули 800 тисяч гривень за користування комунальною землею

У Запоріжжі судовим рішенням було визначено стягнення суми у розмірі 800 тисяч гривень за користування комунальною землею. Це рішення стосується об’єкта нерухомості, що використовували без дозвільної документації, порушуючи встановлені правила та обов’язки.

Боржник, не маючи законних правових підстав, довгий час користувався комунальною земельною ділянкою, розташованою в центрі Запоріжжя. В результаті виявлення порушень у використанні землі, Вознесенівська окружна прокуратура вирішила це питання через суд.

Прокуратура ініціювала позов до суду, в якому аргументувала порушення боржником встановлених законом норм та вимагала стягнення штрафу у розмірі 800 тисяч гривень. Судове рішення, що стосується цієї справи, акцентує, що недопустимо незаконно використати комунальні землі та визначає санкції за порушення встановлених норм.

Боржник, зіткнувшись з вироком суду та арештом на своє майно, врешті-решт оплатив визначену суму штрафу, відновлюючи таким чином законність використання нерухомості. Цей випадок слугує нагадуванням про важливість дотримання законодавчих норм та уникнення незаконних дій у сфері земельних відносин.

В результаті розгляду справи суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора та прийняв рішення стягнути з недобросовісного суб’єкта господарювання суму до доходу міського бюджету. Отримані від нього кошти, отримані через безпідставне використання комунальної землі, були спрямовані на підтримку місцевих потреб.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *