У Запоріжжі виставили на аукціон заарештовану двокімнатну квартиру: ціна стартує від 913 тисяч грнУ Запоріжжі виставили на аукціон заарештовану двокімнатну квартиру: ціна стартує від 913 тисяч грн

У Запоріжжі відбувся аукціон заарештованої двокімнатної квартири, де початкова ціна стартує від 913 тисяч гривень. Продаж нерухомості відбувається відповідно до рішення суду та в рамках виконання вироків.

Квартира, що виставлена на аукціон, розташована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, буд. 53А, кв.3. Продаж проводиться шляхом відкритого аукціону через систему електронних торгів “СЕТАМ” під патронатом Міністерства юстиції України. Вартість початкової ставки на придбання цієї нерухомості становить 913 тисяч гривень.

Двокімнатна квартира має загальну площу 51,56 м² та розташована на першому поверсі десятиповерхового будинку.

Особливості квартири:

  • Нежитлова площа становить 21.56 м².
  • Житлова площа складає 30 м².
  • Кількість поверхів у будинку — 10.
  • Кількість кімнат — 2.
  • Площа кожної кімнати: житлова — 13.1 кв. м., житлова — 16.9 кв. м.

Лот доступний для участі в аукціоні, який здійснюється через систему “СЕТАМ”. Додаткові приміщення та їх площа:

  • Коридор — 7.0 м².
  • Кухня — 9.1 м².
  • Ванна — 2.6 м².
  • Туалет — 1.1 м².
  • Лоджія — 1.76 м².

Будинок, де знаходиться квартира, належить боржнику на підставі свідоцтва про право власності, САВ №783685, від 22 січня 2008 року, виданого Управлінням житлового господарства Запорізької міської ради. У квартирі відсутні зареєстровані неповнолітні особи. За відомостями департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради встановлено, що в квартирі зареєстровані дві повнолітні особи.

Аукціон на продаж заарештованої двокімнатної квартири, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, буд. 53А, кв.3, відбудеться 18 грудня 2023 року о 09:00. Стартова ціна лоту становить 913 958.00 грн.

На даний момент, за інформацією від 5 грудня 2023 року, на участь в аукціоні подали заявки три претенденти. Інтерес до цього об’єкта нерухомості може зрости, оскільки кількість учасників аукціону може змінитися до дати проведення.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *