Комунальники обробляють вулиці протиожеледними матеріаламиКомунальники обробляють вулиці протиожеледними матеріалами

У Запоріжжі відбулася акція під назвою “Нескорене дитинство”. Захід спрямований на підтримку та покращення умов для дітей, що потребують допомоги та турботи.

Учасники акції зібралися на центральній площі міста, де вони долучилися до різноманітних мистецьких та творчих майстер-класів, призначених для дітей різного віку. Малювання, виготовлення ляльок, танцювальні виступи та ігри розкрили творчий потенціал кожного учасника.

Однак головною метою акції стала збір коштів на підтримку дитячих благодійних фондів. Учасники та волонтери розмістили стенди та лотереї, призначені для залучення фінансових ресурсів. Зібрані кошти будуть спрямовані на покращення умов проживання та навчання маленьких подарунків долі.

Організатори акції висловили вдячність усім, хто прийняв участь у цьому заході та долучився до підтримки “Нескореного дитинства”. Подібні ініціативи сприяють об’єднанню громади та надають можливість кожному внести свій вклад у створення кращого майбутнього для малечі.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

“Найяскравіший момент акції «Нескорене дитинство» став особистий візит Святого Миколая до Запоріжжя. Святий не лише привітав, але й порадував своїх маленьких друзів солодкими та радісними подарунками. Це стало можливим завдяки величезному зусиллю Громадської Організації «BELUGA UA» та надзвичайно позитивному відгукові від місцевої влади.”

Майже сім тисяч діток з усієї України брали участь у цьому великому святі добра та взаємодопомоги. Діти отримали не лише подарунки від Святого Миколая, а й можливість взяти участь у заходах, організованих для них зокрема. Малювання, ігри, майстер-класи та безліч радісних активностей зробили цей день для них надзвичайно незабутнім.

Кожна дитина, яка в рамках акції «Нескорене дитинство» надіслала Святому Миколаю свій лист та власноруч створений малюнок, отримала неймовірні солодкі подарунки від Громадської Організації «BELUGA UA». Така невимовна увага до кожного листа та творчого витвору дітей підкреслює теплоту та підтримку, які ця ініціатива приносить маленьким серцям.

Усі заходи відбулись у затишному та багатофункціональному укритті «Незламний Титан», створеному спеціально для того, щоб зробити цей час року особливим для дітей та їхніх сімей.

Місцева влада та громадські організації висловлюють вдячність усім волонтерам та партнерам за надану підтримку, яка дозволила зробити святковий сезон незабутнім та особливим для маленьких запорізьких мешканців.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *