Мінцифра та ECSO підписали меморандум про співпрацюМінцифра та ECSO підписали меморандум про співпрацю

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво, що має на меті підвищення рівня кібербезпеки в Україні та активізацію її участі в європейському цифровому просторі.

Підписана угода сприятиме обміну досвідом та технологічними інноваціями, спрямованими на захист кіберінфраструктури та підвищення кібербезпеки в державі.

Однією з ключових складових співпраці є проведення навчань, семінарів та конференцій з кібербезпеки для фахівців та громадськості. Ці заходи будуть спрямовані на підвищення обізнаності у галузі кіберзахисту, впровадження сучасних практик та технологій у цифровий простір.

Зазначений меморандум свідчить про зобов’язання України до активної співпраці в галузі кібербезпеки та розвитку цифрових технологій, що є важливим етапом в створенні стійкої та безпечної кіберінфраструктури країни.

«Угода з ECSO — це важливий крок для посилення цифрової безпеки нашої держави та поглиблення співпраці між Україною та ЄС у сфері кібербезпеки. Цей меморандум дасть змогу спільно працювати над розвитком кібербезпеки в Україні й підвищувати кваліфікацію наших фахівців. А також сприяти розвитку та виходу на європейські ринки українських стартапів, які працюють у цій галузі», — підкреслив заступник Міністра цифрової трансформації України Георгій Дубинський.

Ця співпраця сприятиме створенню та впровадженню нових технологічних рішень в галузі кібербезпеки, а також сприятиме зміцненню стосунків між Україною та Європейським союзом у сфері цифрової трансформації та кібербезпеки.

Меморандум про співпрацю між Міністерством цифрової трансформації України та Європейською організацією кібербезпеки (ECSO) став ключовим кроком для української кібербезпеки в напрямку визнання та впровадження міжнародних стандартів в цій сфері. Співпраця розширить можливості для українських фахівців та підприємств у розвитку та вдосконаленні систем кіберзахисту відповідно до вимог сучасного цифрового середовища.

Основні переваги угоди включають забезпечення доступу українських експертів до передових навчальних ресурсів та інструментів підвищення кваліфікації, а також можливість представлення українських стартапів у сфері кібербезпеки на міжнародному ринку та привертання інвестицій для їхнього розвитку.

За угодою, ECSO також готова сприяти українським ініціативам у галузі науково-технічних досліджень та створення інноваційних рішень у сфері кібербезпеки. Організація, яка об’єднує майже 300 організацій, стане важливим партнером для розвитку та впровадження передових технологій у кіберпростірі України.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *