80 українок здобули знання та отримали 1 000 доларів на розвиток власної справи80 українок здобули знання та отримали 1 000 доларів на розвиток власної справи80 українок здобули знання та отримали 1 000 доларів на розвиток власної справи

Українки продовжують здивовувати своїми досягненнями у різних галузях. Цього разу 80 представниць прекрасної половини України не лише здобули цінні знання, а й отримали фінансовий старт для розвитку власних справ.

Кожна з учасниць проекту, який підтримує підприємництво серед жінок, отримала 1 000 доларів для впровадження своїх ідей та планів у сфері бізнесу.

Цей інноваційний проект є частиною стратегії підтримки та розвитку жіночого підприємництва в Україні. Його мета — створити сприятливі умови для жінок, які прагнуть реалізувати свої підприємницькі ідеї та вести власний бізнес. Досягнення цих 80 талановитих українок стає не лише важливим етапом у їхній кар’єрі, але й важливим внеском у розвиток жіночого підприємництва в країні.

Ця ініціатива набула особливого значення у зв’язку з повномасштабною війною, через яку багато українок були змушені шукати притулок в інших регіонах країни, залишивши свої рідні домівки та стикаючись із викликами втрати сталого джерела доходу. Інтенсивний курс від академії “Мрій та Досягай” надав їм не лише необхідні знання з цифрових технологій, але й надію та можливість для перезапуску чи старту власного бізнесу.

Крім того, учасниці отримали ваучери на розвиток власної справи в розмірі 1 000 доларів, що стало важливим фінансовим стимулом для реалізації своїх підприємницьких ідей. Цей проект не лише допоміг українським жінкам-переселенкам адаптуватися до нових умов, але й сприяв розвитку їхніх талантів і підтримці у побудові власної майбутності.

«Вплив повномасштабного вторгнення на бізнес відчули 95% українських підприємиць. Українки вкотре довели, що вони є сильними особистостями, які підтримують країну попри складні обставини. Наша мета — підтримати їх та допомогти розвинути цифрові навички для того, щоб утілити бізнес-задуми та посилити економічні показники країни», — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

З понад 1 300 заявок було відібрано 80 амбітних жінок віком від 25 до 52 років, які перебували в Україні та Польщі. Навчальна програма передбачала 11 насичених модулів та менторську підтримку від понад 20 експертів.

Учасниці здобули глибокі знання щодо процесу побудови онлайн-бізнесу, розвитку бренду, пошуку аудиторії, нових клієнтів та ринків, розробки маркетингової та бізнес-стратегій, просування та інших аспектів підприємницької діяльності. Цей інтенсивний курс став ключовим інструментом для жінок-підприємиць у подоланні викликів та побудові успішних та стійких бізнесів.

«Перед українськими жінками завжди стояло багато викликів, а війна збільшила їх у рази. Кожна учасниця нашої програми – це справжня героїня та взірець для наслідування. Якими б складними не були обставини, вони не опустили руки, а шукають можливості, готові розвиватися та опановувати нове. Дуже радію й надихаюся їхніми успіхами», — підкреслила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

Окрім того, відеолекції залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українок, підкріплюючи підвищення рівня цифрової грамотності та підприємницьких навичок серед жіночого населення.

Ця ініціатива продовжує відігравати ключову роль у підтримці та розвитку жінок-підприємиць, роблячи акцент на їхній сили та волі до розвитку у будь-яких обставинах.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *