Іван Федоров прокоментував законопроект про розпуск Запорізької облрадиІван Федоров прокоментував законопроект про розпуск Запорізької облради

Голова обласної військової адміністрації Запорізької області, Іван Федоров, висловив своє ставлення до законопроекту щодо розпуску Запорізької облради.

Він заявив, що такий крок може мати серйозні наслідки для регіону, зокрема, ускладнити реалізацію соціальних та економічних програм. Федоров закликав політичні сили до конструктивного діалогу та пошуку компромісних рішень, щоб уникнути загострення ситуації та зберегти стабільність у регіоні.

Прийняття законопроекту про призупинення повноважень мелітопольських депутатів обласної ради є реакцією на складну ситуацію, спричинену воєнним станом. Цей крок передбачає призупинення їхньої роботи протягом періоду, коли в Україні діє воєнний стан.

Зараз законопроект розглядається парламентським комітетом з питань національної безпеки, оборони та розвідки, що відображає серйозність ситуації та необхідність прийняття відповідних заходів для забезпечення безпеки та стабільності в регіоні.

При прийнятті законопроекту про призупинення повноважень мелітопольських депутатів обласної ради, влада у Запорізькій області буде передана під управління Запорізької обласної військової адміністрації. Тимчасово цю посаду обійматиме мер Мелітополя Іван Федоров, який очолив місто під час тимчасової окупації.

Іван Федоров відзначив, що велика кількість питань залишилася невирішеною через нездатність обласної ради зібратися на засідання протягом двох років. Федоров підкреслив, що передача повноважень обласній військовій адміністрації зробить роботу ефективною, а не складнішою чи легшою.

Він наголосив на важливості рішення, яке підтримали всі представники політичних партій в оборонному комітеті Верховної Ради, а також відзначив одноголосну підтримку цієї постанови всіма 18 народними депутатами. Федоров підкреслив, що його цікавить ефективність роботи органів влади у фронтовій Запорізькій області, а не політика.

Федоров зауважив, що серед проблем, які залишаються невирішеними протягом років повномасштабної війни, —  це відсутність керівників у обласних установах, де закінчилися контракти або директори виїхали з тимчасово окупованих територій.

Він також навів приклад реформи медичних закладів, де підрозділи патологоанатомії, що фінансуються з обласного бюджету, потрібно передати на центральний бюджет. Однак обласна рада не приймає відповідних рішень, не проводить жодних сесій, навіть за останні два роки.

Народні депутати з Мелітополя, чиї повноваження будуть призупинені на час воєнного стану, включають: Євген Балицький, Людмила Любим ,Сергій Селевич,Людмила Желєва, Михайло Маслов, Вадим Сухіна, Наталія Нікіренкова, Ігор Шишка, Геннадій Шевченко, Володимир Кюрчев,Лейла Ібрагімова, Павло Тимофєєв, Ірина Славова.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *