У Запоріжжі посадовця міської ради судитимуть за обвинуваченням у хабарництвіУ Запоріжжі посадовця міської ради судитимуть за обвинуваченням у хабарництві

У Запоріжжі складається судова справа проти посадовця міської ради, якого звинувачують у хабарництві.

За інформацією правоохоронних органів, посадовець незаконно вимагав грошову вигоду у підприємців за послуги, пов’язані з отриманням дозволів та ліцензій на певні види діяльності в місті. Проводиться слідство щодо цієї справи, і у разі визнання вини обвинуваченому загрожує серйозне покарання згідно з чинним законодавством.

Після проведення ретельних слідчих дій, поліція виявила, що посадовець систематично вимагав хабарі в обмін на сприяння у вирішенні різних питань, пов’язаних з отриманням дозволів та різноманітних ліцензій.

Оперативники збирали необхідні докази, які дозволили виявити та задокументувати його злочинну діяльність. Цей випадок став частиною більш широкого розслідування, спрямованого на боротьбу з корупцією у міській раді та підприємницькому середовищі.

Під час досудового розслідування було встановлено, що посадовець вимагав хабар у розмірі 50 000 гривень від суб’єктів господарської діяльності за послуги з погодження та видачі дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами на території міста. Це дійство, спрямоване на особисте збагачення, є порушенням законодавства та моральних норм, що ставить під сумнів доброчесність та професійну етику посадовця.

У ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний приймав неправомірну вигоду зі словами обіцянки вирішення питання, що порушує принципи законності та доброчесності. Це відображено у кваліфікації правопорушення за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Правоохоронці також вжили заходів щодо конфіскації майна підозрюваного на суму 1,4 мільйонів гривень в рамках процесу розслідування.

Наразі досудове розслідування відносно посадовця завершено, а обвинувальний акт відправлено до суду для подальшого розгляду. Згідно зі статтею, за якою йому інкримінується вчинене діяння, передбачена певна міра покарання. Конкретно, це може бути позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна, якщо винуватець буде знайдений винним.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *