Житло для військовихБудинки для захисників в Запоріжжі

В Запоріжжі побудують багатоповерховий будинок з квартирами для родин військових. Запит про виділення земельної ділянки надійшов до т.в.о. міського голови, секретаря запорізької міської ради Регіни Харченко від керівників одного з підрозділів Національної гвардії України під час зустрічі із військовослужбовцем в середині травня.

Проєкт рішення про виділення землі під будівництво багатоповерхівки для військовослужбовців знаходився на розгляді у запорізькій міській раді ще з початку 2024 року, але рішення так і не було прийнято. Про це секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко повідомила у своєму телеграм каналі.

Військові чекали півроку. Тепер справу вдалося зрушити з місця.

Було прийнято рішення щодо виділення земельної ділянки площею 0,2468 га, опрацьовано проєкт рішення та затверджено його на позачерговій сесії запорізької міської ради, що відбулась 20 травня.

За часи сучасної історії Запоріжжя міськрада вперше виділяє земельну ділянку для будівництва житла для військових, що нині виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *