Графік відключення світла в ЗапоріжжіГрафік відключення світла в Запоріжжі

Сьогодні, 3 червня, мешканці Запоріжжя та Запорізької області знову зіткнуться з плановими відключеннями електроенергії. Згідно з графіками погодинних відключень, електропостачання буде припинено з 18:00 до 22:00.

Про це повідомляє «Запоріжжяобленерго».

Ця інформація була оприлюднена компанією «Запоріжжяобленерго» після отримання відповідних лімітів від НЕК «Укренерго». Варто зазначити, що Шоста черга повинна була бути відключена ще вчора, 2 червня, з 22:00 до 24:00. Проте завдяки зусиллям громадян, які ощадливо ставилися до використання електроенергії, відключення вдалося уникнути.

«Запоріжжяобленерго» звертається до жителів Запоріжжя та області з проханням продовжувати економити електроенергію, особливо в періоди пікових навантажень — з 08:00 до 11:00 та з 18:00 до 22:00. Це передбачає обмеження використання енергоємних приладів, таких як бойлери та електродуховки, у зазначені години.

“Навіть якщо вам здається, що відмова від використання бойлера чи електродуховки на кілька годин не має великого значення, у загальному підсумку це суттєва підтримка для енергосистеми”, — йдеться в повідомленні “Укренерго”.

Це чергове відключення світла є частиною загальної стратегії збереження енергоресурсів в умовах нинішньої енергетичної кризи. Постійні обмеження покликані стабілізувати роботу енергосистеми та запобігти надмірному навантаженню на мережі. Особливо важливо дотримуватися рекомендацій щодо ощадливого використання електроенергії, щоб уникнути більш жорстких обмежень у майбутньому.

«Запоріжжяобленерго» також наголошує на необхідності взаємодії з мешканцями міста та області для забезпечення стабільної роботи енергосистеми. Компанія вдячна всім, хто долучається до ініціативи з економії електроенергії, і сподівається на подальшу підтримку з боку громадян.

Запроваджені графіки відключень можуть змінюватися залежно від реальної ситуації з енергоспоживанням, тому жителям рекомендується слідкувати за оновленнями на офіційному сайті «Запоріжжяобленерго» та бути готовими до можливих коригувань.

Нагадаємо, що ощадливе використання електроенергії допомагає не лише зменшити навантаження на енергосистему, але й сприяє збереженню природних ресурсів та захисту довкілля. Кожен внесок у цей процес має значення і допомагає забезпечити стабільне електропостачання в умовах постійних викликів.

Таким чином, сьогоднішнє відключення світла є черговим кроком на шляху до стабілізації енергетичної ситуації в Запоріжжі та області. Компанія «Запоріжжяобленерго» продовжує працювати над покращенням енергетичної безпеки регіону і закликає всіх мешканців долучитися до спільних зусиль з економії електроенергії.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *