Патрульні Вадим Скотаренко та Іван Алексєєнко врятували від масивної кровотечіПатрульні Вадим Скотаренко та Іван Алексєєнко врятували від масивної кровотечі

Сьогодні, 04.06. 2024, у місті Запоріжжя сталася ДТП. Патрульні поліцейські Вадим Скотаренко та Іван Алексєєнко виявили травмованого мотоцикліста із відкритим переломом ноги та масивною кровотечею. Вони швидко надали допомогу постраждалому і врятували життя.

Про це сьогодні повідомила Патрульна поліція Запорізької області.

Негайно реагуючи на виклик про автопригоду з травмованими, поліцейські вжили заходів для надання допомоги потерпілому. За допомогою турнікету вони зупинили кровотечу та контролювали стан чоловіка до прибуття швидкої медичної допомоги.

Після прибуття на місце подій медики продовжили надавати допомогу чоловікові, а слідство вже зайнялося розслідуванням обставин аварії. Оперативність та професіоналізм поліцейських заслуговують на вдячність та визнання їхньої неоціненної роботи.

Цей випадок є яскравим прикладом ефективної роботи і реакції поліції Запоріжя на дорогах. Зокрема, медики, що прибули на місце ДТП, зазначили, що дії патрульних допомогли не втратити час на врятувати життя потерпілому.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *