Два 25-тонні крани XCT25L4_SДва 25-тонні крани XCT25L4_S

Завдяки співпраці українських виробників та австрійських партнерів, Запорізька область отримала два 25-тонні автокрани XCMG, які допоможуть у відновленні та розбудові пошкоджених росіянами об’єктів енергетики. Ці сучасні крани, встановлені на потужному спецшасі XCMG 6х6, значно кращі за аналоги завдяки своїй стійкості, ергономіці та вражаючій довжині стріли (до 51 метра!).

Про це повідомило посольство Австрії в Україні.

Замовлення Фонду Енергетичної Підтримки України виконав Кременчуцький завод комунальної техніки “Альфатекс”, за кошти австрійських партнерів забезпечив українських енергетиків сучасними автокранами XCMG.

Наші австрійські партнери не лише надали кошти на закупівлю кранів, але й активно співпрацювали з українським виробником. Разом з інженерами компанії Liebherr вони вдосконалили конструкцію кранів, зробивши їх більш стійкими, ергономічними та ефективними. Це ще раз підкреслює щиру підтримку України з боку світової спільноти.

Фото: АЛЬФАТЕКС

Крім практичної користі, ці крани мають й важливе символічне значення. Вони показують, що Україна не лише бореться за свою свободу, але й будує нове майбутнє. Нове майбутнє, де енергетика буде потужною, сучасною та безпечною.

Фото: АЛЬФАТЕКС

Салон оператора кранової установки зроблено за стандартами світових брендів – панорамне скління, підресорене ергономічне крісло з підголовником, комп’ютер тощо. Ергономіка робочого місця кранівника також продумана з джойстиковою схемою управління краном.

Фото: АЛЬФАТЕКС

Техніка вже прибула до енергетиків Запорізької області та введена в експлуатацію.

Це лише початок співпраці між Україною та Австрією у сфері енергетики. Придбання цих кранів допоможе не лише відновити пошкоджену інфраструктуру, але й стимулювати розвиток української економіки. Разом ми обов’язково переможемо і збудуємо нову, вільну та процвітаючу Україну!

Додаткові деталі:

  • Крани XCMG виготовлені в Китаї, але збираються в Україні з українських комплектуючих.
  • Завдяки цьому проекту Україна отримала не лише два крани, але й нові технології та знання.
  • Нові крани значно прискорять роботи з відновлення пошкоджених об’єктів енергетики.
Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *