Альона ПузановаАльона Пузанова

Альона Пузанова вимушена була переїхати з Гуляйполя Альону до Запоріжжя через постійні обстріли міста. Приїхавши у велике місто, вона не здалася, а відкрила свій тату-салон «Vitalistudio», який став дуже популярним і успішним бізнесом.

Про це підприємниця розповіла Першому Запорізькому.

Місто Гуляйполе під контролем України, але від початку вторгнення його щодня обстрілюють російська армія. Невелике місто, розташоване всього за п’ять кілометрів від лінії фронту, майже повністю зруйноване: з 15 тисяч жителів залишилося лише близько 10%. Третій рік у Гуляйполі немає світла, води та газу, 90% будівель пошкоджено або зруйновано.

«Наш дім частково вцілів — стіни стоять, але вікон немає», — розповідає Альона з сумом. «Гуляйполе зараз — це руїни».

Вона переїхала до Запоріжжя ще на прикінці березня 2022 року. В Запоріжжі Альона закінчила Хортицьку національну академію, де навчалася на художника та вчителя малювання.

Альона вчилася на художника, а згодом вирішила стати тату-майстром

Татуюванням підприємиця почала займатися недавно. Майстром з татуювання вона стала за кілька тижнів до початку вторгнення, а практикувати почала вже в Запоріжжі.

«Вдома майже не встигла попрацювати, вийшла на роботу кілька разів, а потім почалася війна», — поділилася спогадами майстриня.

Фото: Vitalistudio

Пройшло менше року, з того часу, як Альона змогла орендувати приміщення, найняти три співробітниці і вже мати прибутковий бізнес під назвою Vitalistudio.

Крім роботи в салоні, Альона проводить курси, де навчає мистецтву татуювання. Для неї кожен клієнт особливий. Робота дає змогу розвиватися і допомагати ЗСУ, бо вона робить патріотичні ескізи та татуювання за донат.

Патріотичні тату роблять як військові, так і цивільні

«Я поділяю патріотичні тату на два типи. Перший — українські написи, герби, вишиванки, атрибутика війни. Другий — тату для військових, які люблять робити рукави з козаками, картами. Це також можна вважати патріотичною тематикою», — каже Альона.

Підприємниця додає, що 50% клієнтів її салону, як правило, це військові.

Альонин тату-салон Vitalistudio вже допоміг українським бійцям купити автівку для фронту. Альона проявила ініціативу, провівши благодійну акцію – татуювання за донат на ЗСУ. «Допомагали зібрати на машину. Робили тату за донат. Була фіксована ціна: робите будь-яке тату і одразу скидаєте гроші на банку. Зібрали 10 тисяч гривень, яких бракувало. Купили автівку для військових», — розповідає Альона.

Альона розповіла, що для неї являється ключем для успіху: “Не боятися, вчитися і працювати!”.

На питання, чи не було страшно відкривати бізнес під час війни, особливо у прифронтовому Запоріжжі, Альона відповідає: «Ні, страшно не було». Вона займається улюбленою справою, яка приносить дохід і створює нові робочі місця.

В студії Vitalistudio також роблять манікюр

«Треба не боятися відкривати власну справу. Важливо вчитися. Треба пробувати і працювати. Якщо робота приносить задоволення, все вийде. Зараз це гарний заробіток і приємне спілкування з людьми. Головне вчитися і працювати, все доступно і легко», — підсумовує Альона Пузанова.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *