Рух через Дніпровську гідроелектростанцію (ДніпроГЕС)Рух через Дніпровську гідроелектростанцію (ДніпроГЕС)

Рух через Дніпровську гідроелектростанцію (ДніпроГЕС) у Запоріжжі було відновлено вже через чотири дні після обстрілу російськими військами. Відновлювальні роботи здійснювали як державні структури, так і міські комунальні служби, а також представники приватного бізнесу.

Про це повідомив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ 6 червня.

На даний момент рух греблею ДніпроГЕС відкритий для легкових автомобілів та маршрутних таксі, хоча для вантажних автомобілів введено обмеження.

Дудукалов нагадав, що 1 червня РФ здійснила вже третю атаку на гідроелектростанцію.

“Ті, хто ностальгує за Радянським Союзом, який побудував ДніпроГЕС, так жорстоко його обстрілюють, що стає очевидним: їхні симпатії до Радянського Союзу лише на словах. Складність будівництва об’єкта, його історична цінність, його економічна важливість — все це безцінне. Проте ракети летять. Це був уже третій масований обстріл. Ворог запускає щонайменше три-чотири ракети щоразу. Вони витрачають мільйони доларів, а ми за кілька днів відновлюємо рух,” — зазначив Дудукалов.

Він наголосив, що у відновлювальних роботах брали участь багато служб — як державних, місцевих комунальних, так і приватних.

“Українці, як бджоли, накидаються на будь-яку проблему і відразу її вирішують. Голова обласної військової адміністрації Іван Федоров перелічував служби, які брали участь у ремонті. Це і місцеві комунальні служби, і органи влади, і приватний бізнес. Проблема ДніпроГЕС — це проблема всього суспільства. І все суспільство її вирішує. У нас так зараз із будь-якою проблемою. Третій рік війську допомагають волонтери, і вони продовжуватимуть це робити. Україна буде продовжувати воювати, перемагати і все відновлювати завдяки тому, що наше суспільство єдине. Ось результат: ворог витрачає десятки мільйонів доларів на один обстріл, а ми вже за кілька днів усе відремонтували,” — підсумував гість ефіру.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *