В Запоріжжі відновлять графік відключеньВ Запоріжжі відновлять графік відключень

6 червня, у Запорізькій області з 16:00 до 24:00 діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії

Про це повідомили у «Запоріжжяобленерго».

Згідно з доведеними лімітами НЕК «Укренерго», завтра, 6 червня, у Запорізькій області будуть введені графіки погодинних відключень електроенергії, які діятимуть з 16:00 до 24:00. Розклад відключень такий:

  • З 16:00 до 20:00 – вимикатиметься третя черга.
  • З 20:00 до 24:00 – вимикатиметься четверта черга.

Адреси для кожної з черг, що підпадають під кожну з черг, можна знайти в офіційних джерелах.

Ситуація в Об’єднаній енергосистемі наразі є складною. Це пов’язано з руйнуванням електростанцій внаслідок рашистських обстрілів, а також зі спекотною погодою, яка призводить до збільшення використання кондиціонерів – одних з найбільш енерговитратних побутових приладів.

Для уникнення незапланованих відключень електроенергії, будь ласка, використовуйте потужні електроприлади ощадливо та відповідально. Намагайтеся максимально обмежити їх використання у години пікових навантажень:

  • З 08:00 до 11:00
  • З 18:00 до 22:00
В Запоріжжі відновлять графік відключень

Дякуємо всім, хто дослухається до цих рекомендацій. Завдяки вашому відповідальному підходу до енергоспоживання, ситуація з енергопостачанням у Запорізькій області залишається передбачуваною та контрольованою.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *