У Запоріжжі виділили гроші на аварійний ремонт дорігУ Запоріжжі виділили гроші на аварійний ремонт доріг

Через воєнні умови у Запоріжжі зараз неможливо проводити капітальні ремонти або масштабні роботи, проте місто все одно потребує термінового ремонту доріг і тротуарів. Це є важливим як для мешканців, так і для військових, оскільки погані дороги можуть спричиняти аварії з серйозними наслідками.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

За результатами обстеження виявилося, що аварійний ремонт доріг у Запоріжжі потрібно провести на площі майже 57,5 тисяч квадратних метрів, а тротуарів – на площі 3,8 тисяч квадратних метрів. Також необхідно ремонтувати внутрішньоквартальні дороги, проїзди та тротуари.

До цього часу бюджет міста не мав достатніх коштів для проведення цих робіт. Однак, під час 23-ї сесії міської ради, яка відбулася 5 червня, з бюджету було виділено 84 мільйони гривень на ремонт та утримання доріг і тротуарів. З цієї суми 14 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. Це фінансування дозволить провести першочергові ремонтні роботи, хоча й зрозуміло, що цього не вистачить для повного ремонту всіх необхідних ділянок, адже можливості міста в умовах війни обмежені.

Секретар міської ради Регіна Харченко зазначила, що мешканці Запоріжжя постійно звертаються до міської ради та районних адміністрацій з проханням про ремонт доріг і тротуарів у різних частинах міста, особливо щодо внутрішньоквартальних доріг. Тому прийняття цього рішення було вкрай важливим для міської громади.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *