Полеглий захисник України Дмитро РомановПолеглий захисник України Дмитро Романов

У середу, 5 квітня, на «Алеї Героїв» у Запоріжжі відбулася церемонія прощання з полеглим захисником України Дмитром Романовим. 

Про це повідомив Олег Агейкин, голова Осипенківської сільської військової адміністрації Бердянського району.

Дмитро був випускником Осипенківської школи. Ще задовго до повномасштабного вторгнення РФ в Україну чоловік встав на захист країни від російських загарбників.

Фото: Олег Агейкин

“І знову страшна звістка сколихнула Осипенківську громаду… Прийшов на щиті до рідної матінки України її вірний син, випускник Осипенківської школи Романов Дмитро Андрійович. Кричить лебідкою над фото сина мати, у відчаї молода дружина, ридає згорьована родина. Скільки ще тобі, Україно, так невимовно страждати…”, – такий болісний коментар написала у себе на фейсбук сторінці Тетяна Новосела.

Вона повідомила, що у полеглого захисника залишилися мати та молода дружина. Для тих, хто бажає надати фінансову підтримку родині загиблого, опубліковано номер карти мами Дмитра, Олени Шкляренко, у неї на фейсбук сторінці. Низький уклін за сина!

Виражаємо щирі співчуття рідним і близьким! Царство небесне Герою України, який віддав життя за наш рідний Запорізький край.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *