Несанкціоноване сміттєзвалище в Запорізькому районі. Держекоінспекція Південного округуНесанкціоноване сміттєзвалище в Запорізькому районі. Держекоінспекція Південного округу

Під час рейдових заходів співробітники Державної екологічної інспекції Південного округу знайшли нелегальне сміттєзвалище в межах Михайлівської територіальної громади Запорізької області, поруч з автодорогою біля села Вільнокур’янівське.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південного округу.

Інспектори зафіксували місце незаконного складування відходів різного походження, серед яких були комунальні, будівельні відходи та рослинні залишки. Площа сміттєзвалища становить понад 80 квадратних метрів.

Несанкціоноване сміттєзвалище в Запорізькому районі. Держекоінспекція Південного округу

Екоінспектори направили вимогу до органів виконавчої влади територіальної громади та Запорізького району з вимогою привести територію в належний екологічний стан до 27 червня 2024 року.

“Ми звертаємося до всіх жителів із проханням дотримуватися правил поводження з відходами і не залишати сміття у невідведених для цього місцях. Кожне порушення екологічних норм не лише призводить до адміністративної відповідальності, але й серйозно шкодить нашій екосистемі та здоров’ю населення,” — наголосив начальник Інспекції Олег Бігдан.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *