Заборона на купання на запорізьких пляжах.Заборона на купання на запорізьких пляжах.

Перевірка якості води на пляжах Запоріжжя виявила відхилення від стандартів. Зокрема, на Правобережному пляжі було знайдено кишкову паличку.

Про це 5 червня повідомили на сайті Запорізької міської ради.

На Центральному пляжі (права сторона) зафіксовано:

  • перевищення мікробіологічних показників;
  • відхилення за рН та ХСК (хімічне споживання кисню).

На Правобережному пляжі виявлено перевищення:

  • кишкової палички;завислих речовин;
  • рН;
  • розчиненого кисню та ХСК.

На пляжі по вулиці Лейтенанта Шмідта зареєстровано перевищення показників забарвлення, рН та розчиненого кисню.

Запорізька міська рада закликає утриматися від купання, щоб уникнути інфекційних захворювань. Заборона на відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах діє до завершення воєнного стану.

Фахівці регулярно перевіряють якість води та піску на міських пляжах. За інформацією Запорізького відділу Державного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, 23 травня було відібрано проби води та піску на пляжах Центральному (права та ліва сторона), Правобережному та пляжі по вулиці Лейтенанта Шмідта для перевірки відповідності гігієнічним нормативам.

Результати досліджень показали перевищення нормативів на Центральному пляжі (права сторона) та на Правобережному пляжі за показником лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП). Також зареєстровано перевищення нормативів за показниками забарвлення, рН та ХСК на Центральному пляжі (права сторона), а також на Правобережному пляжі і пляжі по вулиці Лейтенанта Шмідта.

Проби на паразитологічні дослідження, вміст пестицидів та проби піску не виявили відхилень. Патогенна мікрофлора не знайдена.

Фахівці закликають жителів та гостей Запоріжжя утриматися від купання у річці Дніпро та інших водоймах міста.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *