СБУ встановила особи та повідомила про підозру ще 32 колаборантамСБУ встановила особи та повідомила про підозру ще 32 колаборантам

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією ідентифікували та зібрали докази проти 32 колаборантів, які приєдналися до окупаційного “головного управління мвс рф по Запорізькій області”.

Про це повідомляє Управління СБ України в Запорізькій області.

Ці особи увійшли до складу Бердянського, Василівського та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу. Двоє з них обійняли керівні посади, інші – були призначені до підрозділів слідства, карного розшуку, інспекції безпеки дорожнього руху, тилового та кадрового забезпечення і чергової частини.

У лавах цього псевдооргану вони виконують каральні завдання агресорів, спрямовані на придушення опору та залякування жителів тимчасово окупованих територій. Для цього вони вдаються до масових репресій, переслідувань та незаконних затримань, зокрема учасників руху опору.

Під час “рейдів” рашисти викрадали людей та ув’язнювали їх у російські катівні, облаштовані у тимчасово захоплених будівлях. У застінках потерпілих піддавали жорстоким тортурам, намагаючись змусити їх до співпраці з окупантами.

Крім того, злочинці проникали до помешкань українських патріотів і під виглядом “обшуків” викрадали особисте майно громадян, включаючи гроші та автомобілі. Колаборантів також залучали до охорони “виборчих комісій” під час фейкових плебісцитів на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

СБУ та Національна поліція зібрали всі необхідні дані на кожного з фігурантів, задокументували їхню злочинну діяльність і визначили основні місця їхнього перебування. На основі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмисникам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *