Загинула бойова медикиня Дар’я МіхєєваЗагинула бойова медикиня Дар’я Міхєєва

Сумна звістка прийшла з Куп’янського напрямку – загинула молодший сержант і бойова медикиня Дар’я Міхєєва. Їй було 44 роки.

Цю сумну новину повідомила в соціальній мережі її сестра, Тетяна Карцідзе.

Дар’я Міхєєва загинула 9 червня під час російського ракетно-артилерійського обстрілу, отримавши поранення, несумісні з життям. Вона віддала своє життя, виконуючи бойове завдання, спрямоване на національну безпеку і оборону України від збройної агресії Російської Федерації. Її героїчний вчинок назавжди залишиться в пам’яті тих, хто знав її особисто і тих, кому вона допомогла своїми професійними навичками на полі бою.

Минулого року Дар’я була нагороджена головнокомандувачем Збройних сил України нагрудним знаком «Золотий хрест» за її відвагу і самовідданість. Це свідчить про її високий професіоналізм і мужність у найважчих обставинах. Її нагорода є символом вдячності від усієї нації за її службу і жертву.

Дар’я була нагороджена головнокомандувачем ЗСУ нагрудним знаком «Золотий хрест»

Церемонія прощання стане можливістю для рідних, друзів, побратимів та всіх, хто знав і цінував Дар’ю, висловити своє співчуття та шану її пам’яті.

Прощання з полеглою бойовою медикинею заплановане на четвер, 13 червня.

Дар’я Вікторівна Міхєєва (21.07.1979 – 09.06.2024) буде пам’ятатися як віддана своїй справі медикиня, яка віддала своє життя, захищаючи свою країну та своїх побратимів. Її героїзм і самопожертва є прикладом для наслідування для всіх нас.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *