Через негоду понад 4 тисячі споживачів залишилися без електропостачанняЧерез негоду понад 4 тисячі споживачів залишилися без електропостачання

Негода спричинила значні перебої з електропостачанням у Запоріжжі та прилеглих районах, зокрема у Запорізькому та Пологівському.

Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”, сильний вітер і дощі пошкодили лінії електропередач, що призвело до масових відключень.

Вчора аварійні бригади доклали значних зусиль для відновлення електропостачання і змогли повернути світло 2,8 тисячам абонентів, які залишилися без електрики через негоду і технологічні порушення. Проте, станом на ранок 13 червня, без електропостачання залишаються 799 домогосподарств у Запорізькому районі та 779 – у Пологівському районі. Аварійні служби працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки негоди і відновити електропостачання всім постраждалим споживачам.

Крім того, через бойові дії в регіоні без електропостачання залишаються 3,7 тисячі споживачів. Ситуація залишається складною, але ремонтні роботи тривають безперервно, аби якомога швидше повернути електрику в усі домівки.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *