Іван Федоров - голова ЗОВАІван Федоров - голова ЗОВА

Російські війська продовжують масовані атаки на Запорізьку область, використовуючи авіацію, артилерію та безпілотники.

Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.

В четвер, 13 червня, ворог завдав ракетного удару по Запоріжжю.

Протягом цього дня російські військові здійснили 346 атак з різних видів озброєння по семи містах і селах Запорізької області. Внаслідок цих ударів було зруйновано два будинки мирних мешканців.

Зокрема, авіаційний удар було завдано по Гуляйполю. Крім того, окупанти шість разів обстріляли Роботине та Малу Токмачку з реактивних систем залпового вогню.

Російська армія також активно використовує безпілотники. В четвер ворог 163 рази атакував Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку за допомогою дронів.

Гуляйполе, Новопрокопівку, Малу Токмачку, Новоандріївку, Роботине, Левадне та Малинівку ворог обстрілював артилерією, здійснивши 176 ударів.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *