Запорізька АЕС, тимчасово захоплена російськими військамиЗапорізька АЕС, тимчасово захоплена російськими військами

На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС біля ставка-охолоджувача 11 червня стався вибух міни.

Про це повідомили в МАГАТЕ.

Співробітники агентства зазначили, що чули вибухи біля станції протягом кількох днів минулого тижня. Підтвердили, що 11 червня вибухнула одна з мін, розташованих поруч зі ставком-охолоджувачем. На щастя, під час вибуху не було фізичних пошкоджень або постраждалих. Причини вибуху залишаються невідомими.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що цей вибух, який стався так близько від станції, викликає серйозне занепокоєння та погіршує і без того крихку ситуацію.

Експерти МАГАТЕ також відвідали одну з електропідстанцій у місті Енергодар, щоб оцінити наслідки ймовірного обстрілу, який, за даними Запорізької АЕС, стався 8 червня. За їхньою інформацією, обстріл призвів до пожежі та пошкодження підстанції, яка обслуговує будівлю Енергодарської міськради, де розташований головний комунікаційний вузол між ЗАЕС та Енергодаром. Попри пошкодження, лінію зв’язку не було перервано.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *