Капітан ЗСУ Віталій БєляковКапітан ЗСУ Віталій Бєляков

У боротьбі з російськими окупантами гинуть найкращі сини Мелітопольщини. До небесної ескадрильї приєднався ще один Герой.

Про це написало інтернет видання РіА Південь.

Відомо про загибель 51-річного капітана ЗСУ Віталія Бєлякова, який був справжнім патріотом і начальником групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки.

Народився Віталій Бєляков 29 вересня 1972 року у сім’ї військового. Він з дитинства мріяв про авіацію, тому після закінчення школи в Криму вирішив продовжити освіту у військовому авіаційному технічному училищі.

Приклад батька та дитяча мрія стали його життєвим шляхом. З 17 років Віталій почав служити в Повітряних силах Збройних Сил України. Його знали як спокійного, доброго, відповідального та відданого військовій справі й українському народу. Він також дуже любив тварин.

Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну капітан Бєляков перебував на посаді начальника групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання в Мелітополі. Командування вирішило перемістити підрозділ на безпечнішу територію для забезпечення безперебійної роботи з ремонту авіаційної техніки, яка виконувала бойові завдання для захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Віталій Бєляков, як висококваліфікований фахівець, до останнього залишався вірним своїй справі та народу України. 13 червня 2024 року під час виконання службових обов’язків його життя трагічно обірвалося.

Поховали Віталія Бєлякова 16 червня 2024 року о 10:00 на Рогозівському кладовищі в місті Бориспіль.

Редакція виражає щирі співчуття родині, близьким та друзям. Герої не вмирають!

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *