Фото взято з фейсбук сторінки Дмитра МайстроФото взято з фейсбук сторінки Дмитра Майстро

Днями у Запоріжжі невідомі облили легкозаймистою речовиною автомобіль, що належить дружині депутата Запорізької обласної ради Дмитра Майстра.

Про це повідомив сам депутат на своїй сторінці у Facebook.

За словами Дмитра Майстра, інцидент стався вдень поблизу одного з комунальних закладів міста, де був припаркований автомобіль. На щастя, під час інциденту ніхто не постраждав, але фарбування автомобіля було пошкоджено.

Депутат вважає, що цей напад є спробою тиску на нього через його депутатську і громадську діяльність або ж з хуліганських мотивів. Він нагадав, що це не перший випадок агресії: у лютому-березні 2021 року невідомі нападали на його депутатську приймальню та особисто на нього. Замовників та організаторів тих нападів поліція досі не встановила.

“Я вважаю, що ці протиправні дії здійснили невідомі особи з метою тиску на мене та можуть бути пов’язані з моєю депутатською і громадською діяльністю або з хуліганських мотивів. Замовник і організатор нападів на мою депутатську приймальню та мене особисто, які відбувалися в лютому-березні 2021 року, наразі поліцією не встановлені і до відповідальності не притягнуті”, – написав Дмитро Майстро.

Наразі відділ No4 Запорізького районного управління поліції проводить перевірку за фактом пошкодження автомобіля. Депутат висловив надію на результативне розслідування і зазначив, що останнім часом в Запоріжжі спостерігається зростання злочинності, через що мешканці міста почуваються незахищеними не лише від російських обстрілів, а й від криміналу.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *