Фото Поліції Запорізької областіФото Поліції Запорізької області

У Запоріжжі поліцейські затримали особу, яка допомагала чоловікам призовного віку уникати мобілізації

Про це повідомили на своїй фейсбук-сторінці Поліція Запорізької області.

За свої послуги він вимагав 8000 доларів, обіцяючи забезпечити зняття з військового обліку та організацію безперешкодного перетину державного кордону. Затримання відбулося під час отримання коштів.

Фото Поліції Запорізької області

60-річний затриманий переконував клієнтів, що має зв’язки серед посадовців військово-лікарської комісії одного з місцевих територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. За їхньої допомоги він гарантував виготовлення фальшивих документів, які засвідчували б непридатність до військової служби через стан здоров’я, що дозволяло безперешкодно перетнути кордон України.

Незаконну діяльність викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області разом зі слідчими обласного управління поліції. 15 червня підозрюваного затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України одразу після отримання грошей.

Затриманому пред’явлено підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та частиною 2 статті 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Йому обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Найсуворіша санкція за цими статтями передбачає позбавлення волі на строк до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *