Фото: Поліція Запорізької областіФото: Поліція Запорізької області

Вчора окупанти скинули фугасну авіабомбу на мирне село Тернувате в Запорізькому районі. На щастя, боєприпас не вибухнув, але загроза вибуху залишалася.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Запорізькій області.

Поліцейські негайно провели комплекс першочергових заходів: обмежили доступ до місця падіння бомби в межах зони ураження, повідомили населення про необхідність евакуації до безпечних місць на час проведення саперних робіт та організували патрулювання вулиць.

17 червня об 11:20 до чергової частини відділення поліції №3 (Новомиколаївка) Запорізького райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що російська авіабомба влучила в відкриту ділянку місцевості та не вибухнула.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та керівництво територіального підрозділу поліції. Особовий склад відділення поліції був зібраний за командою «Тривога».

Терміново була зібрана комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка прийняла рішення про часткову евакуацію населення, чиї будинки потрапляли в зону ураження. Основними завданнями були: запобігти паніці серед населення та забезпечити безпеку людей у разі можливого вибуху.

Фото: Поліція Запорізької області

Правоохоронці здійснили обхід будинків та повідомили місцевих жителів про проведення відповідних заходів.

Співробітники Головного управління ДСНС у Запорізькій області провели ряд заходів і вивезли авіабомбу з території села для подальшого знешкодження. Серед мирних жителів ніхто не постраждав.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *