Фото тематичнеФото тематичне

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські окупанти вимагають від дітей, яким виповнилося 6 років, здавати відбитки пальців.

Про це повідомив телеграм-каналі рух “Жовта стрічка”.

Активісти цього руху з’ясували, що російські окупанти вимагають, щоб усі діти, навіть ті, що народилися до початку окупації, були зареєстровані з отриманням російських свідоцтв про народження. Крім того, діти старше шести років мають надати свої відбитки пальців.

“Це абсурдна вимога, яка порушує права дитини,” – підкреслюють активісти.

Одна з місцевих мешканок розповіла, що була змушена оформити для своєї дитини російські документи, а також здати відбитки пальців дитині.

“Я до останнього не хотіла оформлювати дитині російське свідоцтво про народження, але мені сказали, що без цього її навіть у садок не візьмуть,” – розповіла вона.

На тимчасово окупованій території Запорізької області російська окупаційна адміністрація намагається нав’язати свої правила та закони, примушуючи місцевих жителів отримувати російські документи, такі як свідоцтва про народження і паспорти. Це є частиною їхньої стратегії інтеграції захоплених територій до складу Росії. Водночас, українське населення, яке залишилося на цих територіях, продовжує чинити спротив, зберігаючи свою ідентичність та лояльність до України.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *