Фото ілюстративнеФото ілюстративне

На позачерговому засіданні Запорізької міської ради депутати затвердили зміни до Програми підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки й правопорядку у Запоріжжі на 2024 рік. Про це рішення повідомила міська рада No4 від 19 червня 2024 року.

Депутати виділили додаткові 68,6 мільйона гривень Запорізькій обласній державній адміністрації для допомоги військовим підрозділам Сил безпеки та оборони України.

З початку 2024 року бюджет Запоріжжя вже надав понад 318 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України.

Нагадаємо, що через дублювання звернень від військових частин, для оперативнішої роботи із закупівлі необхідного забезпечення, Запорізька обласна військова адміністрація (ОВА) тепер займається обробкою заявок та наданням допомоги. У червні міська рада передала до обласного бюджету 100 мільйонів гривень на підтримку військових, а у березні — 150 мільйонів гривень.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *