Фото Офісу генпрокурораФото Офісу генпрокурора

За процесуального керівництва прокуратур Вінницької та Запорізької областей, двом особам було висунуто підозри у незаконному поширенні інформації про переміщення та розташування озброєння Збройних сил України (ст. 114-2 КК України). 

Про це повідомляє прес служба Офіса генпрокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, наприкінці квітня 2024 року житель Жмеринки, перебуваючи у Хмельницькій області, зняв на телефон відео переміщення військового гелікоптера біля аеродрому. У відео він зазначив місце зйомки, а потім опублікував його у фейсбуку та інстаграмі.

Другим підозрюваним є мешканець Запоріжжя, який адмініструє Telegram-канал з аудиторією майже 140 тисяч підписників. Серед контенту про перебіг бойових дій на території України, він розмістив відеозаписи з позиціями ЗСУ у Куп’янському районі на Харківщині та оборонними лініями поблизу Роботиного у Запорізькій області. Також він оприлюднив інформацію про переміщення бронетехніки і артилерійських систем в одному з регіонів України, яка не була опублікована у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ, йдеться у повідомленні СБУ.

Заходи з викриття цих осіб проводилися співробітниками Управлінь СБУ у Вінницькій, Запорізькій та Харківській областях.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *