Фото ДСНСФото ДСНС

Сапери ДСНС знищили нездетоновану керовану авіаційну бомбу вагою 500 кг (КАБ-500) в Пологівському районі Запорізької області.

Про це повідомляє ДСНС України.

Ця бомба була виявлена на території, розташованій неподалік від зони активних бойових дій. Авіабомба мала модифікований підривник, через що її транспортування було неможливим. Тому фахівці ДСНС прийняли рішення знищити її контрольованим вибухом на місці виявлення.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ сапери знищили 4854 вибухонебезпечних предметів у Запорізькому регіоні. Це включає не тільки авіаційні бомби, але й інші небезпечні знахідки, що залишаються після бойових дій. Кожен випадок вимагає від саперів особливої уваги та обережності, адже часто такі вибухові пристрої можуть бути додатково замасковані або модифіковані.

Робота саперів є надзвичайно важливою для забезпечення безпеки мирного населення та стабілізації ситуації в регіоні. Кожен успішно знешкоджений вибухонебезпечний предмет є внеском у майбутнє, де люди можуть жити без страху за своє життя та майно.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *