Фото з телеграм канала "Енергодар"Фото з телеграм канала "Енергодар"

У 2022 році, з початком вторгнення, Валерій добровільно вирушив захищати рідний Енергодар.

Про це повідомляється у телеграм каналі “Енергодар”.

Валерій Пранцкевічус, уродженець нині окупованого Енергодара Запорізької області, перед повномасштабним вторгненням працював на Запорізькій АЕС, де багато років присвятив ремонту насосів на дільниці ЕРП. У 2019 році він вийшов на заслужений відпочинок.

У 2022 році, з початком вторгнення, Валерій добровільно вирушив захищати рідний Енергодар. Пізніше він боронив Україну у складі 53-ї окремої механізованої бригади на Донецькому напрямку. Під час бойових дій неодноразово отримував поранення та контузії.

У серпні 2023 року Валерія призначили інструктором навчального центру, де він передавав свій досвід молодим захисникам. Незважаючи на всі труднощі війни, він залишався незламним і з пекельною ненавистю продовжував боротьбу за свободу України. Однак важка хвороба не дозволила йому дочекатися звільнення рідного Енергодара та Перемоги України.

Його відданість і мужність назавжди залишаться в пам’яті тих, хто знав і цінував його. Україна втратила справжнього героя, який до останнього подиху боровся за свободу своєї землі.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *