Теруправління ДБР у МелітополіТеруправління ДБР у Мелітополі

Поліцейському з Мелітопольського району, що працював у Якимівці, загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Про це повідомляє Теруправління ДБР у Мелітополі.

За даними ДБР, він одразу після окупації селища погодився на співпрацю з загарбниками. У квітні 2022 року підозрюваний розпочав роботу в незаконно створеному правоохоронному органі окупантів. Його обов’язки включали перевірку транспорту та патрулювання міста.

Працівники ДБР повідомили про підозру у державній зраді за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Запорізька обласна прокуратура. ДБР продовжує виявляти зрадників серед колишніх правоохоронців на окупованих територіях Запорізької області, забезпечуючи притягнення до відповідальності тих, хто зрадив свою країну, співпрацюючи з окупантами.

Теруправління ДБР у Мелітополі

Раніше повідомлялося, що у Пологівському районі рятувальники знищили авіабомбу, яка не здетонувала після падіння.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *