Фото повернутих з російського полону українських воїнівФото повернутих з російського полону українських воїнів

Під час чергового, 53-го за рахунком, обміну полоненими, який відбувся 25 червня, до України повернулося 90 військовослужбовців. Серед звільнених – 11 воїнів із Запорізької області.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Всі звільнені зараз проходять медичний та психологічний огляд після пережитих у російському полоні тортур,” – зазначив офіційний представник.

Цей обмін став вже п’ятим з початку року. Нагадаємо, вчора на свободу вийшли 32 нацгвардійці, 18 прикордонників, 17 представників Військово-морських сил, 15 бійців Збройних сил України та 8 тероборонців.

Зокрема, вдалося визволити 59 захисників Маріуполя, серед яких 52 бійці, що тримали оборону на “Азовсталі”. З полону також звільнено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

Цей обмін підкреслює незламність духу українських воїнів і незмінну відданість держави своїм захисникам. Кожен визволений боєць – це ще один крок до перемоги і свідчення того, що Україна не забуває своїх героїв.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *