Співпраця Запоріжжя з Агентством ООН у справах біженців продовжуєтьсяСпівпраця Запоріжжя з Агентством ООН у справах біженців продовжується

Секретар міської ради Запоріжжя, Анатолій Куртєв, оголосив про продовження тісної співпраці міста з Агентством ООН у справах біженців.

На нещодавній зустрічі представників міської влади з профільним відділом УВКБ ООН у справах біженців обговорювалися надзвичайно важливі питання, пов’язані з наданням додаткових генераторів для міських “Пунктів незламності“.

Ці генератори мають надзвичайно важливе значення для гарантування електропостачання у місті, особливо в періоди зимових морозів та надзвичайних ситуацій. Пункти Незламності є ключовими точками, де надається допомога тим, хто цього потребує, включаючи внутрішньо переміщених осіб.

Співпраця Запоріжжя з Агентством ООН у справах біженців стає допоміжною ланкою для забезпечення гуманітарної допомоги та підтримки тим, хто перебуває в складних життєвих обставинах. Стабільне та надійне електропостачання в “Пунктах незламності” є життєво важливим чинником для забезпечення комфорту та безпеки тих, хто в них перебуває.

Анатолій Куртєв також висловив подяку партнерам з Управління Верховного комісара ООН у справах біженців за їхню цінну підтримку. Він підкреслив, що завдяки таким надійним партнерам Запоріжжя впорається з усіма випробуваннями, які можуть виникнути в найскладніших моментах. Співпраця з Агентством ООН у справах біженців продовжує зміцнювати позицію міста в питаннях гуманітарної допомоги та підтримки біженців і внутрішньо переміщених осіб.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *