Населений пункт Мирне на мапіНаселений пункт Мирне на мапі

Українські партизани повідомляють, що на Запорізькому фронті ситуація для окупаційних військ РФ стала надзвичайно важкою.

Про це повідомив партизанський рух “Атеш”.

На цьому напрямку серед російських військових поширені численні акти саботажу, що суттєво збільшують втрати особового складу.

Фото: Атеш

За даними агента “Атеш”, який є також військовослужбовцем 38-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ, ця бригада втратила 95% свого особового складу на Запорізькому напрямку.

“Ситуація на Запорізькому фронті дуже критична. В районі бойових дій поблизу села Мирне російські командири кидають свої підрозділи на безглузді штурми. Один з таких штурмів призвів до того, що 38-ма ОМБр втратила 95% особового складу”, — повідомляє партизанський рух “Атеш”.

Партизани зазначають, що подібні ситуації не є рідкістю на цій ділянці фронту. Крім значних втрат через штурми, російські війська також страждають від внутрішніх саботажів, що ще більше ускладнює їхнє становище.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *