Фото Національної поліції Запорізької областіФото Національної поліції Запорізької області

Протягом середи, 3 липня, російські військові здійснили 391 атаку різними видами озброєння по десяти містах та селах Запорізької області.

Про це повідомила Національна поліція Запорізької області.

Ворог застосував керовані авіабомби, ударні дрони, системи залпового вогню «Град» та артилерію. Обстріли були спрямовані на населені пункти Запорізького, Пологівського та Василівського районів.

Фото Національної поліції Запорізької області

Внаслідок ворожих атак було пошкоджено 12 житлових будинків. Вибиті вікна та двері, стіни пошкоджені осколками, а дахи зруйновані. Крім цього, постраждали господарські будівлі, гаражі та автомобілі місцевих жителів. Втрата матеріальних цінностей значна, але найбільшою трагедією є загибель двох мирних мешканців. Також повідомляється про одного пораненого.

Фото Національної поліції Запорізької області

Правоохоронці зафіксували наслідки обстрілів та відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України, яка стосується порушення законів та звичаїв війни. Ці дії вчергове підкреслюють жорстокість та безпринципність агресора, який не зупиняється перед руйнуванням житлових кварталів та загибеллю мирних людей. Ситуація в регіоні залишається напруженою, а мешканці потребують допомоги та підтримки.

Фото Національної поліції Запорізької області

На жаль, через обстріли загинули двоє мирних мешканців. Як ми вже повідомляли вчора 3 липня 2024 ще одна людина отримала поранення.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *