Фото Запорізької ОВАФото Запорізької ОВА

У Запорізькій області провели перевірку укриттів, яка показала, що на підконтрольній Україні території регіону облаштовано 78% захисних споруд.

Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

З 1382 перевірених укриттів 1080 виявилися придатними для використання, а 302 — непридатними. Серед непридатних споруд 108 знаходяться в зоні активних бойових дій, що унеможливлює їх перевірку.

Заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко, який відвідав Запоріжжя, наголосив на важливості нарощування кількості захисних споруд у прифронтових регіонах. Він зазначив, що безпека людей є пріоритетом, і закликав до спільної роботи для забезпечення їхньої безпеки.

Олексій Караулов, виконуючий обов’язки директора Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА, підтвердив результати перевірки укриттів. Вікторія Клименко, директорка Департаменту охорони здоров’я, зазначила, що в області в 56 медичних закладах облаштовано 65 укриттів. Проте, існує потреба у будівництві підземної лікарні, що дозволить проводити операції навіть під час обстрілів.

Перший заступник міського голови Запоріжжя Андрій Бугарь повідомив про плани встановлення 100 модульних укриттів у місті, з яких вже погоджено 58 проєктів. Ці укриття будуть побудовані за підтримки соціально відповідального бізнесу.

Тимур Ткаченко також запевнив у готовності залучити бізнес та благодійні фонди до фінансування будівництва укриттів, що додатково сприятиме забезпеченню безпеки населення.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *