Фото Запорізької обласної прокуратуриФото Запорізької обласної прокуратури

У Запоріжжі судитимуть членів організованої злочинної групи, яка займалася збутом наркотиків з місячним доходом понад мільйон гривень.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура

Справа стосується п’ятьох жителів Запоріжжя, які займалися розповсюдженням метадону, канабісу та PVP на території міста та інших регіонів України.

Фото Запорізької обласної прокуратури

Наркотичні речовини зберігалися та фасувалися у гаражі, розташованому в Шевченківському районі Запоріжжя. За результатами обшуків, проведених поліцією, було вилучено 36,5 кг метадону, 5,5 кг PVP та 2 кг елітного канабісу. Вартість вилучених наркотиків за цінами “чорного ринку” становить 55 мільйонів гривень.

Під час розслідування виявили грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні ваги та пакувальні матеріали. Справу передано до суду, а троє з обвинувачених перебувають під вартою, тоді як двоє – під цілодобовим домашнім арештом.

Фото Запорізької обласної прокуратури

Розслідування проводилося слідчими Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за підтримки Управління боротьби з наркозлочинністю. Прокуратура Запорізької області здійснювала процесуальне керівництво.

Обвинувальні акти стосовно п’ятьох учасників злочинного угруповання скеровано до суду за ч. 2 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. Згідно з Конституцією України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *